SON YAZILAR
Anasayfa - Moda - 2014 Bahar Modası: Pastel Renklerin Zaferi
2014 Bahar Modası: Pastel Renklerin Zaferi

2014 Bahar Modası: Pastel Renklerin Zaferi

Hala kışı yaşıyoruz ama moda dediğin bir sezonu önceden tahmin etmektir. 2014 bahar modasında  bizi ne gibi yenilikler bekliyor bir göz atalım mı?

Burberry
Burberry
Antonio Berardi
Antonio Berardi

Geçen bahar ve yazda daha çok canlı, hatta fluerasan renkler öne çıkıyordu. 2014 ilkbahar  modası için ise cümleyi şu şekilde kurabiliriz: Pastel renkler zaferini ilan ediyor. Fakat yanlarına onlarla kontrast oluşturacak yeni renkleri de alarak. 

Marni
Marni 
Charles Roussel
Charles Roussel 
Michael Kors
Michael Kors

Bol pantolonlar uygun şekilde kombinlendiklerinde muhteşem bir şıklığı vaad ediyor. Sakın sadece uzun boylular için olduğunu düşünmeyin. Biraz yüksekçe bir topuk  ve iyi seçilmiş bir modelle her vücut tipi için uygun olabilir. 

BLK DNM
BLK DNM
J Brand
J Brand
J. Crew
J. Crew

“Pantolon dediğin dar olacak” diyenlerdenseniz, yan tarafı  dikkat çekecek çizgilerle süslenmiş dar pantolonları da tercih edebilirsiniz elbette.

Sportmax
Sportmax
Alice - Olivia
Alice – Olivia
Katie Ermilio
Katie Ermilio

Ne maksi ne de midi. Bu elbiselerin boyu ikisinin arasında. Bilekleriniz – ve böylece zarif ayakkabılarınız da- görünecek boydaki  eteklere sahip bu elbiseler yaklaşan baharın yeni gözdelerinden.

Rebecca Minkoff
Rebecca Minkoff
Phillip Lim
Phillip Lim
salvatore ferragamo
salvatore ferragamo

Köşeli formlarıyla her türlü giysiyle kombinleyebileceğiniz boxy ceketler ne giyerseniz giyin, size asi bir hava katacak.

Nicholas Kirkwood
Nicholas Kirkwood

Ayaklarımızı ayakkabıya kontrast renklerdeki topuklarla süslememiz 2014 baharının bir başka trendi. 

Celine
Celine
Phillip Lim
Phillip Lim
Louis Vuitton
Louis Vuitton

Çantalarda ise elinizde taşıyacağınız yumuşak deriden doktor modeller revaçta.

Kenzo
Kenzo
Chanel
Chanel
Rebecca Taylor
Rebecca Taylor

Bahar ya da yaz, fark etmez. Kazakları üstümüzden çıkarmayacağız. Mevsimlik ince kazaklar her türlü giysiyle kombinlenerek kullanılıyor.

ala kışı yaşıyoruz ama moda dediğin bir sezonu önceden tahmin etmektir. 2014 bahar modasında  bizi ne gibi yenilikler bekliyor bir göz atalım mı? Burberry Antonio Berardi Geçen bahar ve yazda daha çok canlı, hatta fluerasan renkler öne çıkıyordu. 2014 ilkbahar  modası için ise cümleyi şu şekilde kurabiliriz: Pastel renkler zaferini ilan ediyor. Fakat yanlarına onlarla

Genel Değerlendirme

Kullanıcı Değerlendirme: İlk değerlendiren siz olabilirsiniz !
0

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Zorunlu alanlar işaretlendirilmiştir. *

*


5 + = ondört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Başa Dön